Мульчер Seppi Multiforst
Більше нових можливостей, подрібнювач і різак в одному!

Новий лісовий мульчер-фреза Seppi M Starfost II

Новий лісовий мульчер-фреза Seppi M Starfost II

Напередодні виставки Agritechnica 2017, компанія Seppi M, анонсувала новинку для лісництва Starforst II.
STARFORST - кращий вибір серед мульчерів для лісового господарства покаже себе в абсолютно новому світлі. Модель, яка була популярна більше 10 років, зазнала серйозних змін. Новий STARFORST перезаряджається з робочою шириною 210, 235 і 260 см. Кожен сантиметр ширини трактора покритий, а ділянка обробляється рівномірно і без перекриттів. Але це лише одне з нововведень, яке відрізняє STARFORST. Ще одна новинка - це рішення SEPPI M ввести новий ротор з різцями з одним зубом і дуже агресивним кутом атаки. SEPPI M. назвав його MONO TIP V-LOCK. Цей ротор ще ефективніше на великих колодах і товстій деревині. Також впроваджується нова система кріплення робочих органів V-Lock! Переваги нового ротора MONO TIP V-LOCK:

- Менший знос ротора
- Краще балансування
- Зміна інструменту стала ще простіше
- Оптимізоване з'єднання між різцем і тримачем

І що на практиці це V-Lock?

Змінені робочі органи, які використовуються в даний час на мульчувачах і фрезах SEPPI M, досі прикручувалися на плоску поверхню опори і відрізнялися двома задніми бічними крилами для захисту тримача. Нова система V-Lock змінює форму інструменту на «V», тим самим модифікуючи місце кріплення до тримача. Таким чином, різець тримається ще міцніше на опорі. Крім того, одиночний зуб карбіду вольфраму з більш гострою кромкою - більш агресивний.

Давайте повернемося до нового в STARFORST: крім рестайлінгу системи W-кінематики передачі ADAM, вже доступною на стандартній версії, лісової фрези був додатково обладнаний від зносу. Усередині корпусу є стійкі до абразивних навантажень пластини з матеріалу HARDOX®, які можна замінити. Ця особливість вже застосована до каменедробарку і корчувача SEPPI M (Таким як Multifrost, Midipierre і Starsoil). Крім того, захист ременів з відбивачем матеріалу і сталевими проти сковзаючимиі полозами зі сталі Hardox забезпечують додатковий захист машини.
У цьому простому, функціональному і практичному дизайні тепер набагато більше енергії! Трансмісія була посилена і тепер підходить для тракторів від 180 до 300 к.с.! Така потужність говорить сама за себе! Ми хотіли б познайомити вас з нашої нової «зіркою» на виставці Agritechnica 2017 року.
SEPPI M. пропонує рішення для кожного класу тракторів. Наше лісове обладнання є від 80 до 500 к.с. Більшість наших лісогосподарських машин також доступні в гідравлічному виконанні, для кріплення до екскаваторів, колісних навантажувачів або потужної гідравліки трактора.

* Продажі оновленої версії STARFORST II почнуться з січня 2018 року

mulch1 n

© 2017 Агрореммаш - Плюс. Ураїна, м. Кропивницький, вул. Заміська, 5