Друк

MINIFORST pick-up

2 машини в 1:

Для накопичення гілок після обрізки мигдалю, цитрусових, оливкових дерев і т.д.
Часто буває, що гілки скупчуються після обрізки в досить великій кількості. Так як спалювати гілки не можна, а перевозити дорого. Seppi M пропонує технічне рішення: мульчери оснащені підбирачем, машина підбирає гілки з землі особливим підбирачем, який відправляє їх далі в камеру подрібнення. Висока якість і велика надійність машини важливі саме коли необхідно подрібнити велику кількість обрізок за один прохід. Використовуючи подрібнювачі з підбирачем відвозити гілки більше не треба, так як з подрібнювачем pick-up, ви подрібнює гілки дуже тонко, через спеціальне решето. Завдяки якісному подрібненню, біомаса розкладається за один сезон.
MINIFORST pick-up відмінно підходить для садів з великими деревами, що дають великий обсяг гілок після обрізки. Використовуючи цей мульчер, відвозити гілки більше не треба, так-як ви подрібнює гілки дуже тонко, через спеціальне решето. Завдяки якісному подрібненню, біомаса розкладається в ході одного циклу вирощування.
- підбирає 100% подрібненого матеріалу за один прохід
- тривалий термін служби різців
Машина підбирає гілки з землі особливим підбирачем, який відправляє їх далі в камеру подрібнення, уникаючи контакту з грунтом і каменями. Комплект монтується і демонтується в короткий проміжок часу всього одним працівником.
 

2 машини в 1:

1) мульчер лісового типу для зрізання і подрібнення стоячих кущів і дерев до 12 см в діаметрі (класичний мульчер)
2) мульчер з підбирачем для подрібнення гілок до 25 см в діаметрі
Найбільш поширеними областями застосування є:
-цитрусові сади
-оливкова гаї
-вирощування мигдалю і горіхів


СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ:

ОПЦІЇ: